Enerji Kimlik Belgesi Fiyatları (EKB) 2020

Enerji kimlik belgesi (EKB) daireye verilen bir belge değildir, binanın tümüne verilmektedir. Fiyatı etkileyecek en önemli faktör bina tipidir.

Enerji Kimlik Belgesi için net bir fiyat vermek söz konusu değildir. Enerji kimlik belgesi (EKB) daireye verilen bir belge değildir, binanın tümüne verilmektedir. Fiyatı etkileyecek en önemli faktör bina tipidir.

Örneğin 3 katlı müstakil bir ev için verilecek fiyat ile 60 daireden oluşan bir apartmana verilecek enerji kimlik belgesi fiyatı toplamda ve birim olarak da aynı olması mümkün değildir. 

Enerji kimlik belgesi uzmanlarımız mimari projeleri inceleyerek Çevre ve Şehircilik Bakanlığı’nın belge düzenleme platformu BEPTR2’de tekrar çizer. Binanın mimarisinin oluşturulmasının ardından mekanik proje, ısı yalıtım raporu ve talep formundaki bilgiler sisteme tek tek girilir.

Bu işlemler sonrasında hazırlanan belgeler bakanlık onayına sunulur. Onay verilmesi ardından yetkili kişi tarafından imzalanan belgeler müşteriye teslim edilir.

Yukarı bahsi geçen süreçler her bina için eksiksiz bir biçimde uygulanmalıdır. Bu sebeple enerji kimlik belgesi fiyatının asgari yani minimum bir fiyatı olmalıdır. Bu fiyat müstakil evler için yüksek olurken çok daireleri apartmanlar ve konutlar için daire başı fiyatlar daha düşük olmaktadır

 Çok Uygun Fiyatlarla Enerji Kimlik Belgesi (EKB) almak için iletişim bilgilerimiz üzerinden Türkiye'nin ilk yetkili EVD firması olan EVD Enerji Yönetimi ile irtibata geçebilirsiniz.

shape
teklif

Enerji Kimlik Belgesi Fiyat Teklifi Al!

title

Enerji Kimlik Belgenizi (EKB) hemen almak için aşağıdaki formu doldurabilirsiniz!.

shape

Referanslar

title

shape