EVD ENERJİ YÖNETİMİ

EVD ENERJİ YÖNETİMİ

EVD, Türkiye’de Enerji Tasarrufu ve Yönetimini tüm mekanik, elektrik, bina kabuğu sistemleri kapsamında uygulayan bir Enerji Yönetim firması olarak kurulmuş ve 2016 yılında ATALIAN bünyesine katılmıştır.

EİE’den yetkilendirilmiş ve tüm sektörlere hizmet verebilen ilk firma olarak küçük, orta,büyük ölçekli Endüstriyel Tesislere ve büyük bir kısmı orta ölçekli bir fabrika kadar enerji tüketen ticari binalara enerjinin daha verimli kullanılmasına dönük mühendislik ve eğitim konularında faaliyet vermekteyiz. Türkiye’de bu yönde öncü çalışmalar yapan ekibimizin 15 yıldan fazla başarılı bir geçmişi bulunmaktadır.

EVD ismini “Enerji Verimlilik Danışmanlığı“nın baş harflerinden almıştır. EVD, Türkiye’de Enerji Tasarrufu ve Yönetimini tüm sistemler kapsamında uygulayan öncü firmalardan İDETEK ‘in “ENERJİ YÖNETİMİ” konusuna odaklanmış kardeş firması olarak kurulmuştur. 2016 yılında ATALIAN Global Services bünyesine katılmıştır. 

Dünyanın önde gelen tesis yönetim hizmetleri sağlayıcılarından biri olan ATALIAN, 30'dan fazla ülkede 125.000'den fazla çalışanıyla dünya çapında 32.000 özel sektör ve kamudaki müşterisinin ihtiyaçlarına cevap verebilecek nitelikte çözümler geliştirmektedir.

Türkiye’nin dört bir yanında, 6.000 çalışanı, teknik alanda 20 yıldan fazla tecrübesiyle 2.000’den fazla noktada, yüzlerce hizmet çeşidi ile mağaza, otel, alışveriş merkezi, endüstriyel tesis, banka ve hastanelerin, eğitim kurumlarının her türlü teknik bakım ve servis hizmetlerini karşılamakta, sektörünüze uygun Tesis Yönetimi, Enerji Yönetimi, Bina Otomasyon Sistemleri, Temizlik, Güvenlik, Teknik Bakım, Resepsiyon, Peyzaj, İnşaat & Renovasyon hizmetleri sunmaktadır.

 

 

Yetki Belgelerimiz:

YB/BİNA-001 ve YB/SANAYİ-001 numaralı yetki belgelerimizle Türkiye’nin bu konuda yetkilendirilmiş ilk firmasıyız.

Enerji Yönetimi konusunda kendine özgü çalışma yöntemleri ve disiplinleri ile pek çok sektöre hitap eden tesis ve binalarda önemli tasarruflar sağlamıştır.

shape
teklif

Enerji Kimlik Belgesi Fiyat Teklifi Al!

title

Enerji Kimlik Belgenizi (EKB) hemen almak için aşağıdaki formu doldurabilirsiniz!.

shape

Referanslar

title

shape