Deprem Risklerinin Yönetilmesi | EVD Enerji Yönetimi

Deprem Risklerinin Yönetilmesi | EVD Enerji Yönetimi

Deprem Risklerinin yönetilmesi, mühendislik hizmetleri ve/veya deprem teknolojisi temini ile sağlanabilmektedir. | EVD Enerji Yönetimi

1. Yapısal Risklerin Yönetilmesi 
2. Yapısal Olmayan Risklerin  Yönetilmesi 
3. İkincil Deprem Afetlerinin Yönetilmesi (Deprem Acil Müdahale Sistemi ile) 
4. Yapı Sağlığının İzlenmesi (Yapı Sağlığı İzleme Sistemi ile) 

Yapısal ve Yapısal Olmayan Deprem Risklerinin Yönetilmesi konusunda Danışmanlık Hizmetleri

Esas iş alanı deprem mühendisliği olan Miyamoto International ile birlikte yapısal ve yapısal olmayan deprem risklerinin yönetilmesi konularında mühendislik hizmeti sağlamaktayız.

Endüstriyel yapıların konvansiyonel yöntemlerle depreme karşı güçlendirilmesi işletme faaliyetlerinde ciddi iş kesintisine yol açtığı için, karar almakta zorlanılmakta ve deprem sonrası üretimin sürdürülebilirliği riske edilebilmektedir.

Ancak, günümüz teknolojisinde benzer yapıların ABD/Kaliforniya ve Japonya’da geliştirilen deprem enerjisini sönümleyici yenilikçi yöntemlerle iş kesintisiz güçlendirilmesi mümkün olabilmektedir.1946 yılında Sakramento Kaliforniya’da kurulmuş global bir mühendislik ve proje yönetim firması olan Miyamoto ile proje bazlı geliştirdiğimiz iş yönetim modellerimiz ve yenilikçi güçlendirme çözümlerimiz ile endüstriyel tesislerdeki üretim süreçlerindeki aksama minimuma indirilmektedir.

Yapısal ve Yapısal Olmayan Riskler Hangi Elemanları Kapsar?

 

 
shape
teklif

Enerji Kimlik Belgesi Fiyat Teklifi Al!

title

Enerji Kimlik Belgenizi (EKB) hemen almak için aşağıdaki formu doldurabilirsiniz!.

shape

Referanslar

title

shape