Global Enerji Modelimiz: Ergelis

Global Enerji Modelimiz: Ergelis

ATALIAN‘ın global enerji yönetim modeli olan Ergelis, Fransa’da innovasyon ödülü almış bir algoritmanın günümüz koşullarına uyarlanmış yenilikçi bir versiyonudur.

Mevcut bina otomasyon sistemi üzerine entegre edilen sistem, binadaki teknik cihazların enerji sarfiyatlarını günlük sıcaklık değerlerine göre optimize ederek çalışmasını sağlar.

Bu esnada tesiste bulunan enerji yöneticisi ve teknik ekip, sürekli enerji seviyelerini monitörden gözlemler. Sistemde görülen anormallikler konusunda anında müdahalelerde bulunarak enerji verimlilik oranlarının yükselmesinde aktif rol alırlar.

Enerji sarfiyatları referans alınan bir önceki sene değerlerine göre anlık olarak izlenebilmektedir. Bu ekranlar hem müşteriler tarafından anlık takip edilebilmekte, hem de binayı işleten teknisyenler tarafından görüntülenebilmektedir.

Avrupa’da çok sayıda bina Ergelis sistemi tarafından kontrol edilerek enerji tasarrufu sağlamaktadır. Özellikle tek bir müşteri grubuna ait çok lokasyonlu uygulamalarda ciddi tasarruf tutarları gözlemlenmiştir.
shape
teklif

Enerji Kimlik Belgesi Fiyat Teklifi Al!

title

Enerji Kimlik Belgenizi (EKB) hemen almak için aşağıdaki formu doldurabilirsiniz!.

shape

Referanslar

title

shape