TR | EN

EVD Hakkımızda

EİE’den yetkilendirilmiş ve tüm sektörlere hizmet verebilen ilk firma olarak küçük, orta,büyük ölçekli Endüstriyel Tesislere ve büyük bir kısmı orta ölçekli bir fabrika kadar enerji tüketen Ticari Binalara enerjinin daha verimli kullanılmasına dönük mühendislik ve eğitim konularında faaliyet vermekteyiz. Türkiye’de bu yönde öncü çalışmalar yapan ekibimizin 15 senelik başarılı bir geçmişi vardır.

EVD ismini “Enerji Verimlilik Danışmanlığı“nın baş harflerinden almıştır. EVD, Türkiye’de Enerji Tasarrufu ve Yönetimini tüm sistemler (mekanik, elektrik, bina kabuğu) kapsamında uygulayan öncü firmalardan İDETEK ‘in “ENERJİ YÖNETİMİ” konusuna odaklanmış kardeş firması olarak kurulmuştur. 2016 yılında ATALIAN Global Services bünyesine katılmıştır. 

Ekibimiz konusunda uzman SERTİFİKALI ENERJİ YÖNETİCİLERİ ve Mühendislerden oluşmaktadır. Gerektiği yerde akademik kişilerden danışmanlık almaktadır.

Yetki Belgelerimiz:

YB/BİNA-001 ve YB/SANAYİ-001 numaralı yetki belgelerimizle Türkiye’nin bu konuda yetkilendirilmiş ilk firmasıyız.

Enerji Yönetimi konusunda kendine özgü çalışma yöntemleri ve disiplinleri ile pek çok sektöre hitap eden tesis ve binalarda önemli tasarruflar sağlamıştır.